KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14325579
nr 1432 5579
Oidentifierad konstnär. Signerad. Olja på pannå, blomsterstillben, yttermått inklusive ram: 115x126cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 22 november 2021
kl 20:56:41
100 kr
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr